loading...
پست های آپدیت شده

آیا خرید فالوور اینستاگرام کار اشتباهی است؟

آرش حکیم زاده بازدید : 56 دوشنبه 17 خرداد 1400 نظرات (0)

شاید بدانید که محتوای اینستاگرام شما خوب است ، اما تصور کنید اگر به نظر برسد 10 هزار نفر موافق هستند چقدر بهتر به نظر می رسد.چه بخواهید به یک چهره مشهور در شبکه های اجتماعی تبدیل شوید و چه به سادگی به دنبال گسترش آگاهی از نام تجاری در اینستاگرام باشید ، استفاده از میانبرها برای افزایش مخاطبان از جمله "خرید" فالوورهای اینستاگرام ، هر کجا که می توانید وسوسه انگیز است.

در اینجا ، ما جلوتر رفته ایم و تمام سالاتی را که ممکن است در مورد خرید فالوور اینستاگرام داشته باشید ، بررسی کرده ایم تا به شما ایده بهتری از نحوه عملکرد آن ارائه دهیم. ما همچنین نکات مثبت و منفی را بررسی کرده ایم ، بنابراین شما می توانید خود تصمیم بگیرید که آیا اقدامی مناسب برای برند شما است.

آیا می توانید فالوور اینستاگرام بخرید؟ بله ، شما می توانید فالوورهای اینستاگرام را خریداری کنید. خدمات ارزان زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد 1000 دنبال کننده را با صرف 10 دلار آمریکا خریداری کنید. اما شما فقط برای یک شماره پرداخت می کنید. بسیاری از این دنبال کنندگان یا ربات یا حساب غیرفعال هستند ، به این معنی که آنها هرگز با پست های شما درگیر نخواهند شد.

1000 دنبال کننده برای قیمت یک لته کوچک استارباکس معامله خوبی به نظر می رسد. اما مسلماً ، اگر واقعاً آنقدر ارزان و آسان بود ، همه این کار را می کردند. خوب چه جوری گیر میاد؟ آیا خرید فالوور اینستاگرام برای تجارت شما قانونی و بی خطر است؟ آیا سرمایه گذاری ارزشمندی است؟

دلیل اصلی خرید فالوورهای اینستاگرام می تواند یک سرمایه گذاری بیهوده باشد ، این است که حساب هایی که اغلب دنبال می کنید واقعی نیستند.

نحوه خرید فالوور اینستاگرام
اکثریت قریب به اتفاق پیروان قابل خرید یا ربات هستند یا حساب غیرفعال. نحوه کار آن در اینجا است:

فروشندگان دنبال کننده جعلی
خرید فالوورهای جعلی در اینستاگرام اکنون بسیار دشوارتر از چند سال پیش است. چرا؟ اینستاگرام با  حساب هایی که شرایط خدمات آنها را نقض می کنند سختگیری می کند. آنچه در گذشته نسبتاً فراتر از هیئت مدیره بود اکنون یک معما است. برای خرید فالوور اینستاگرام این روزها ، شما باید کسی را بشناسید که بتواند شما را با فروشنده ای که در واقع ربات ها را تحویل می دهد - یعنی منظور من از فالوورها - است ، تماس بگیرد. به اطلاعات کارت اعتباری خود اعتماد دارید).

اما هنگامی که هزینه دنبال کنندگان خود را پرداخت کردید چه اتفاقی می افتد؟ با فرض قانونی بودن فروشنده (تا آنجا که می تواند برای این نوع خدمات مشروع باشد) شما از چند دقیقه تا چند روز منتظر می مانید تا پیروان شما سر و صدا کنند. فروشندگان به مرور زمان پیروان شما را پخش می کنند تا هشدار ندهند اینستاگرام که چیزی ماهی در جریان است. هنگامی که پیروان اتوماتیک جدید خود را پیدا کردید ، انتظار زیادی نداشته باشید. این دنبال کنندگان کار زیادی برای معیارهای تعامل شما انجام نمی دهند.

هنگام خرید فالوورهای اینستاگرام ، هزینه یک شماره را به تنهایی پرداخت می کنید. نامزدی تضمین شده یا حتی محتمل نیست.

ربات های اینستاگرام
ربات های اینستاگرام همه جا هستند - به احتمال زیاد امروز تنها به چندین مورد برخورد کرده اید. شرکت هایی در آنجا وجود دارند که روند ایجاد ربات ها را به خوبی خودکار کرده اند و سپس می توانند این ربات ها را به عنوان دنبال کننده بفروشند. در برخی موارد ، رباتها حتی ممکن است با استفاده از تصاویر و نامهای دزدیده شده ، هویت یک شخص واقعی را در نظر بگیرند .

بسته به سرویس ، این حساب های ساختگی حتی ممکن است ارگانیک به نظر برسند ، با استفاده از اتوماسیون برای به اشتراک گذاری و پسندیدن محتوا برخی حتی می توانند برای تولید محتوا برنامه ریزی شوند. با این حال ، چون آنها افراد واقعی نیستند ، از نظر پیروی و پیروی از نظر ارگانیک برخوردار نخواهند بود. در نتیجه ، تعاملی که آنها انجام می دهند تأثیر کمی خواهد داشت.

بدون پیروان واقعی که بتوانند با محتوای شما درگیر شوند ، پست های شما اساساً از همه پنهان است ، به جز مخاطبان غیراصلی شما. بعلاوه ، پیروان ربات شما در مورد زندگی شما در زندگی واقعی با دوستان و خانواده بحث نخواهند کرد ، زیرا خوب ... آنها در زندگی واقعی وجود ندارند (بدون رنجش ، رباتها).

حسابهای غیرفعال
با این حال ، همه پیروان جعلی ربات نیستند. برخی از شرکت ها هستند که فالوورهایی را می فروشند که حساب اصلی هستند.

در این شرایط ، حساب ها ایجاد می شوند یا به این دلیل که توسط کاربرانی مدیریت می شوند که تنها هدف آنها در عوض پیگیری است یا تنها به دلیل ارائه این سرویس. و اگرچه این پیروان ممکن است تعامل زودهنگام خود را نشان دهند ، اما در پایان فعالیت حساب های آنها ، حساب کاربری شما در اینستاگرام کاهش می یابد.

از این گذشته ، اگر حساب کاربری آنها تنها با هدف تأمین درخواست های حمایت مالی ایجاد شده باشد ، شخص حقیقی پشت این حساب دلیل کمی برای تأکید در اخبار خبری ، تعامل با محتوا یا خرید کالاها و خدمات تبلیغ شده دارد.

بدون این تعامل ، شماره پیروان شما بدون هیچ ارزشی که پیروان ارگانیک برای آنها به همراه دارند ، باد می شوند.

علاوه بر خرید فالوور مستقیم ، می توانید برای دنبال کردن استراتژیک حسابهای دیگر از طرف خود بر اساس تنظیمات خود (مکان ، کاربرد هشتگ ، نوع حساب و جنسیت) ، خدمات پرداخت کنید. در حالت ایده آل ، حساب های دنبال شده پس از آن شما را پس خواهند گرفت.

با استفاده از این گزینه ، پیروان شما به احتمال زیاد افراد واقعی هستند ، اما نامزدی هنوز بعید است. از آنجایی که شما حتی نمی توانید تضمین کنید که این حساب ها از شما پیروی می کنند ، این یک سرمایه گذاری خطرناک است اکثر حساب ها شما را پس نمی گیرند و حتی اگر این کار را انجام دهند ، احتمالاً دنبال کننده های طولانی مدت ، وفادار یا فعال نخواهند بود.

آیا باید فالوور اینستاگرام بخرید؟
خرید فالوور اینستاگرام ایده خوبی نیست. دنبال کنندگان خریداری شده احتمالاً ربات یا حساب غیرفعال هستند ، بنابراین با پست های شما ارتباط برقرار نخواهند کرد. این به این معنی است که پست های شما در Explore Pages یا در اخبار خبری مخاطبان واقعی شما نمایش داده نمی شوند. همچنین اندازه گیری معیارها را دشوار می کند.

نامزدی زودهنگام خواهید داشت که با گذشت زمان کاهش می یابد.
فالوورهای خریداری شده اینستاگرام همچنین هیچ ارزشی طولانی مدت برای محتوای نمایه شما ندارند. فالوئرهایی که خریداری می کنید ممکن است برای بدست آوردن فالوور ، اوایل بازدید ، لایک و نظر به شما بدهند ، اما توجهی که اکنون به شما می کنند بعداً وجود نخواهد داشت - وقتی شروع به گزارش دادن درباره عملکرد حساب اینستاگرام خود کنید.

و واقعاً 10 هزار فالوئر که با شما ارتباط برقرار نمی کنند چقدر مفید هستند؟ تعامل کلید چگونگی نمایش الگوریتم اینستاگرام  برای کاربران است. بدون پسندیدن و نظر ، پست شما احتمالاً در فیدهای خبری مخاطبان شما نمایش داده نمی شود و همچنین در هیچ یک از Explore Pages نشان داده نمی شود.

می توانید به اعتبار خود آسیب برسانید.
داشتن تعداد زیادی فالوور می تواند کاربران را متقاعد کند که شما را به صورت ارگانیک دنبال کنند ، اما تضمینی نیست

خطرات را به خاطر بسپارید: این پیروان احتمالاً هرگز پستی را پسندیده و نظر نخواهند داد ، و اگر شما را مجذوب تعداد زیادی فالوور جعلی کنید ، می توانید اعتبار خود را نزد مخاطبان واقعی خود از بین ببرید.

کاربران ممکن است متوجه شوند که تعداد زیادی تعامل در پست های خود ندارید ، که می تواند آنها را از پیگیری شما منصرف کند. اگر 10 هزار فالوور داشته باشید اما فقط چهار لایک در هر پست داشته باشید ، مردم مدت زیادی طول نمی کشد تا متوجه شوند کاری افزایش یافته است.

به این روش فکر کنید: آیا اگر می دیدید که بیشتر "مخاطبان وفادار" آنها حساب های غیرفعال یا ربات ها هستند ، به دنبال یک حساب می مانید؟ حدس می زنم که نه این ممکن است فریبکارانه به نظر برسد ، و شما را به این باور سوق دهد که برند فقط از طریق محتوای خوب نمی تواند طرفداران معتبر را بدست آورد.

دنبال کنندگان خریداری شده اینستاگرام می توانند معیارهای عملکرد شما را تحریف کنند.
اگر درصد بالایی از مخاطبان واقعی نیستند ، اندازه گیری میزان ارتباط مخاطب هدف شما با نام تجاری شما عملاً غیرممکن است. اگر آن رباتها و حسابهای غیرفعال نسبت را کج کنند ، چگونه پستهایی را که با مخاطب واقعی شما مطابقت دارند ، اندازه گیری می کنید؟

اگر نمی دانید پست های شما چقدر خوب عمل می کنند یا نظر مخاطبان واقعی شما چیست ، هرگز فالوورهای اینستاگرام خود را به مشتری واقعی تبدیل نمی کنید. و این موضوع نیست؟

در نهایت ، اگر هزینه فالوورهای اینستاگرام را پرداخت کنید ، هزینه فالوورهای با کیفیت و واقعی را نمی پردازید. شما در حال پرداخت یک شماره خالی هستید. و از آنجا که الگوریتم اینستاگرام تا حد زیادی به تعامل بستگی دارد ، نه دنبال کنندگان ، خرید فالوور یک راه حل طولانی مدت نیست. در واقع ، این اصلاً راه حل نیست.

وقت ، انرژی و هزینه ای را که برای خرید پیروان اختصاص داده اید ، اختصاص دهید و در عوض بر ایجاد روابط واقعی با مخاطبان واقعی تمرکز کنید. اگر محتوای شما جذاب و معتبر باشد ، پیروان وفادار شما بدون نیاز به رشوه ، اخبار را گسترش داده و با نام تجاری شما درگیر خواهند شد.

اینستاگرام فالوورهای جعلی را شناسایی و پاکسازی می کند.
اخیراً ، اینستاگرام شرایط استفاده خود را برای شناسایی و حذف حساب های غیر معتبر از سیستم عامل خود به روز کرده است. اینستاگرام هرگونه پسندیدن ، دنبال کردن یا نظر را از برنامه های شخص ثالث که برای رشد مصنوعی مخاطبان حساب طراحی شده اند ، حذف می کند. با خرید فالوور ، دستورالعمل های انجمن اینستاگرام را نقض می کنید  و ممکن است واکنش مدیران اینستاگرام را برانگیزد.

اینستاگرام به دنبال حفظ تعاملات واقعی در سایت خود ، محافظت از حساب ها و تجربیات واقعی است. فعالیت های جعلی یا خریداری شده این ماموریت را نقض می کند و ممکن است عواقب آن را به دنبال داشته باشد ، بنابراین بهتر است مخاطبان خود را به صورت ارگانیک رشد دهید.. همچنین شما می توانید از خرید لایک ایرانی و تضمینی اینستاگرام هم نیز استفاده کنید

خرید لایک اینستاگرام​

اگر به دنبال خرید لایک اینستاگرام تضمینی هستید، می توانید با خیال راحت از هایپرفالو مقدار لایک مورد نظر خود را خریداری کنید، با افتخار بیش از 6 سال سابقه فعالیت در ارائه دادن خدمات شبکه اجتماعی داریم و هدف ما این است در این مسیر بتوانیم از نظر کیفیت و قیمت، بهترین سرویس ارائه دهنده باشیم، سایت هایپرفالو یک سرویس ارائه خدمات اینستاگرام است که شما در حال حاضر در صفحه خرید لایک اینستاگرام آنی قرار دارید.

1. حساب خود را عمومی کنید.
ابتدا حساب خود را عمومی کنید تا کاربران بتوانند نمایه و محتوای شما را ببینند. به این ترتیب ، وقتی محتوای شما در صفحات کاوش کاربران ظاهر می شود ، مخاطبان خود را به صورت ارگانیک افزایش می دهید و بیننده هدف خود را جذب و لذت می برید.

2. به کاربران دلیل دهید تا با انتشار محتوای با کیفیت ، شما را دنبال کنند.
در مرحله بعدی ، پست های مختلفی را در خبرمایه خود منتشر کنید: شما می توانید تصاویر ، GIF ها ، فیلم ها ، بومرنگ ها ، مسابقه ها را روی داستان خود ، نحوه کار ، محتوای ایجاد شده توسط کاربر و موارد دیگر ارسال کنید. با استفاده از عکس های با کیفیت بالا ، نوشتن زیرنویس های جذاب ، ارسال مداوم پست و حفظ سبک کلی منحصر به فرد برای تمایز گرفتن از حساب های دیگر ، در بین دنبال کنندگان خود اعتماد و هیجان ایجاد کنید. تحقیق خود را در مورد هشتگ هایی که باعث ایجاد سر و صدای زیادی می شود و با مارک شما همسو می شوند ، انجام دهید - هشتگ ها اگر به درستی انجام شوند می توانند راهی عالی برای دستیابی به مخاطبان جدید باشند.

بسته به شخصیت برند شما می تواند به خنده دار یا شوخ طبع بودن محتوای شما کمک کند . داشتن آگاهی جدی از نحوه درک برند شما و روندهای مختلف اینستاگرام در انتخاب محتوا برای ارسال و نحوه تعامل با جامعه اینستاگرام به شما کمک می کند.

3. از اینستاگرام در کمال توانایی خود استفاده کنید.
در آخر ، از کانالهای مختلف در این سیستم عامل مانند Instagram Live ، IGTV ، Instagram Stories یا خرید در Instagram استفاده کنید. روش های مختلفی برای ارتباط با کاربران وجود دارد ، و با رانندگی درگیر شدن از طریق این ویژگی ها ، می توانید تعامل و ترافیک را به صورت ارگانیک و معتبر هدایت کنید.

4- از هشتگ استفاده کنید
هشتگ ها برای یافتن مخاطبان جدید مانند مین های طلا هستند. کاربران هشتگ ها را برای به روزرسانی درباره موضوعات خاص مورد علاقه خود دنبال می کنند. اگر به طور عمدی از آنها در زیرنویس های خود استفاده کنید ، شانس زیادی دارید که در اخبار خبری افرادی که قبلاً هرگز محتوای شما را ندیده اند ، ظاهر شوید.

اما شروع به افزودن هشتگ های تصادفی به تمام مطالب خود نکنید.  برای اطمینان از اینکه افراد مناسب را هدف قرار می دهید ، به یک استراتژی هشتگ نیاز خواهید داشت . علاوه بر این ، نکته جالب در مورد هشتگ های اینستاگرام 30 است. این ممکن است خیلی زیاد به نظر برسد ، اما اگر برای نحوه استفاده از آنها استراتژی داشته باشید ، احتمالاً بیش از 30 مورد مناسب برای شما پیدا می کند. نکته مهم در هشتگ ها این است که با آنها عمدی باشید. پاداش ارزش تلاش را خواهد داشت.

5. با سایر کاربران اینستاگرام درگیر شوید
یک قانون خوب در اینستاگرام تعامل با کاربران دیگر است. خواه پست های آنها را دوست داشته باشید ، نظر دهید ، ذخیره کنید یا به اشتراک بگذارید ، هر تعامل برای شما و آنها مهم است. الگوریتم اینستاگرام تعامل را ترجیح می دهد ،  به این معنی که هرچه بیشتر تعامل داشته باشید (و افراد هرچه بیشتر با شما تعامل داشته باشند) احتمال نمایش محتوای شما در هرچه بیشتر اخبار اخبار بیشتر خواهد بود. این به معنای قابلیت مشاهده و رشد بیشتر صفحه شما است.

قبل از این که به زیاده روی بپردازید ، به یاد داشته باشید که اینستاگرام محدودیتی برای این "قانون" ندارد. مواردی وجود داشته است که پلت فرم رسانه های اجتماعی در صورتی که کاربران بیش از چند صد پست را در یک ساعت دوست داشته باشند و در مورد آنها نظر دهند ، از درگیر شدن با مطالب جلوگیری می کند.

6. از Instagram Stories استفاده کنید
روزانه 500 میلیون کاربر فعال اینستاگرام از استوری های اینستاگرام در سال 2019 استفاده می کنند. با سوزن های گفتن ، مخاطبان این ویژگی به راحتی در انتظار تماشای ویدیوی ویروسی یا میم بعدی هستند تا روی صفحه نمایش آنها اسلاید کند. آنچه باعث می شود استوری ها حتی از فید سنتی اینستاگرام برای رشد بهتر باشند ، توانایی تعامل کاربران با محتوای یک استوری است. نظرسنجی ها ، آزمونها و س questionsالات ، ریزه کاری نامزدی است - هرچه افراد با این عناصر تعامل بیشتری داشته باشند ، اینستاگرام استوری شما را با افراد بیشتری به اشتراک می گذارد.

یک راه بهتر برای رشد در اینستاگرام وجود دارد
چندین سال است که اینستاگرام یکی از سریعترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است و به زودی هیچ نشانه ای از کند شدن آن مشاهده نمی شود. فشار برای ادامه و رشد می تواند خریداران را وسوسه انگیز کند ، اما تسلیم این فشار نشوید. بین عواقب ناشی از خود پلتفرم ، معیارهای پایین آمدن میزان مشارکت و خطر اسپم شدن کاربران خوش فکر با نظرات ربات ، خرید فالوور اینستاگرام به سادگی ارزش دردسر را ندارد. گزینه های موجود در این مقاله می توانند به شما کمک کنند راهی برای رشد آلی پیروان داشته باشید که ارزش آن بیش از 10 هزار پیرو جعلی باشد.

منبع: هایپرفالو

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 38
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 23
 • آی پی دیروز : 35
 • بازدید امروز : 70
 • باردید دیروز : 56
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 70
 • بازدید ماه : 126
 • بازدید سال : 22,478
 • بازدید کلی : 23,667