loading...
پست های آپدیت شده

آموزش کسب درآمد از خرید فالوور اینستاگرام

آرش حکیم زاده بازدید : 72 چهارشنبه 20 مرداد 1400 نظرات (0)

ممکن است که شما پس از اینکه به نحوه کار با اینستاگرام آشنا شدید، تصمیم به کسب درآمد از آن را بکنید. برای همین باید مخاطبان زیادی داشته باشید. اما آیا شما فالوور کافی را برای شروع کسب و کار خود دارید؟ خرید فالوور اینستاگرام این مشکل را از پیش روی شما برداشته است. در واقع شما با کمک خرید، می توانید تعداد فالوور های خود را به مقدار دلخواه افزایش دهید و پیشنیاز شروع کسب درآمد را مهیا کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام کار آسانی نیست و باید در این زمینه مهارت کافی را داشته باشید. بنابراین در ادامه سعی خواهیم کرد که آموزشی مختصر و مفید را در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم. نکاتی که باید در کسب درآمد از اینستاگرام در نظر داشت، تولید محتوای مناسب و کاربر پسند می باشد و همین امر موجب جذب فالوور و عدم نیاز به خرید فالوور اینستاگرام تضمینی می شود.

در بالاتر آموزش تولید محتوای مناسب را نوشته ایم، حتما مطالعه کنید و در صورت نیاز به منابع دیگر رجوع کنید. در طول سالها، اینستاگرام از یک نرم افزار اشتراک گذاری تصاویر و ویدیو ها به یک پلتفرم تبدیل شده است که می توانید کسب درآمد کنید.

اینستاگرام با کسب محبوبیت بالا در میان زندگی ما نفوذ کرده است، در واقع شما می توانید تصاویر، کالا ها و خدمات خود را به کمک اینستاگرام به فروش برسانید، یا خرید فالوور اینستاگرام انجام دهید. کسب درآمد آنلاین هرگز به این اندازه که هست آسان نبوده است. در این مقاله یک راهنمایی کامل در مورد کسب درآمد و استفاده مفید از اینستاگرام خدمت شما ارائه میشود که میتواند خیلی مفید باشد.

پس از عبور از مراحل لازم برای شروع کسب درآمد از اینستاگرام، فورا پول زیادی به دست نخواهید آورد. بلکه باید صبر و تلاش کرد، و در پیشبرد هرچه بهتر این فناوری کوشید. همانطور که میدانید، اینستاگرام پتانسیل بالایی را برای کسب درآمد دارد، که امروزه خیلی ها راه و روش آن را بلدند و مشغول پول درآوردن از آن هستند. پس فعلا در خرید فالوور اینستاگرام عجله ای نداشته باشید، چون در حال یادگیری کسب درآمد از آن هستید.

چه مقدار فالوور برای کسب درآمد نیاز دارید؟

برخلاف تصور، شما نیازی به میلیون ها یا صد ها هزار فالوور ندارید که کسب و کار خود را رونق دهید. بلکه شما می توانید با تعداد مناسبی مانند 1 هزار تا کسب و کار خود را شروع کنید و درآمد مناسبی داشته باشید. البته منظور از یک هزار عدد فالوور، فالوور ها کاملا واقعی و اختیاری هستند. پس اگر خرید فالوور اینستاگرام را انجام داده اید، حتما به این نکته دقت کنید.

عوامل اصلی در کسب درآمد از اینستاگرام:

جدا از خرید فالوور اینستاگرام به عوامل اصلی کسب درآمد از آن می پردازیم:

تبلیغات هدفمند ( ارائه محصولات مناسب با نیاز مشتریان، مشتریان خود را به صورت هدفمند جذب کنید)
تعداد دنبال کنندگان هدف ( افرادی که نیاز های خود را در محصولات شما میبینند مهم هستند)
مدل کسب درآمد ( استفاده از پستهای حمایتی، بازاریابی وابسته)

دسته های مختلفی از اینستاگرامر ها وجود دارند که در اصطلاح به آنها نفوذگر گفته می شوند، چون بر سایر کاربران تاثیر می گذارند.

نفوذگران اینستاگرام با توجه به تعداد فالوور هایشان دسته بندی می شوند:

مگا نفوذگران ( بیش از 1 میلیون دنبال کننده )
ماکرو نفوذگران ( 100 هزار – یک میلیون دنبال کننده )
نفوذگران متوسط ( 50 – 100 هزار دنبال کننده)
میکرو نفوذگران ( 1 هزار – 100 هزار دنبال کننده)
نانو نفوذگران ( کمتر از یک هزار دنبال کننده )


با توجه به اینکه مگا نفوذگران درآمد خوبی دارند، اما همه برند ها و شرکت های بزرگ تبلیغات یا کسب و کار خود را به این دسته نمی سپارند. بلکه معتقدند که دسته های پایین تر هم میتواند کارایی مناسبی داشته باشند. بعضی از شیوه های نفوذگران و زمینه فعالیت آنها در سفر، شیوه زندگی، غذا، زیبایی، مد و تناسب اندام است، که می توانند گزینه های خوبی باشند. از دیگر ترفند های نفوذگران، کمک گرفتن از برند ها است. برند ها با همکاری دسته های پایین تر نفوذگران، باعث رشد و پیشرفت آنها می شوند. در واقع برند ها و مارک های معتبر پس از همکاری با نفوذگران مشهور یا دارای فالوور زیاد، به سمت نفوذگران سطح متوسط و پایین می آیند. زیرا این دسته از نفوذگران دارای اصالت و حقیقت معلوم هستند. و به همین خاطر بیشتر سبب کسب اعتماد می شوند. خرید فالوور اینستاگرام به شیوه صحیح می تواند در این امر به شما کمک کند.

کسب درآمد از اینستاگرام یکی از پردرآمد ترین و پولساز ترین کسب و کارهای اینترنتی در ایران است. همانطور که می دانید اینستاگرام یکی از بهترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است. افراد بسیار زیادی در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند. روز به روز افراد زیادی در این شبکه اجتماعی عضو می‌شوند و کاربران این شبکه اجتماعی روز به روز در حال افزایش است.

 

این یک موقعیت عالی برای افرادی است که قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارند. اگر شما قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارید ولی نمی دانید که چطور می توانید با استفاده از این شبکه اجتماعی درآمدزایی کنید ما در این مقاله شما را به صورت کامل با روش ها و ایده های کسب درآمد از اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.

همان طور که گفتیم اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است و همین موضوع باعث شده که افراد زیادی در اینستاگرام شروع به فعالیت کنند. همین موضوع باعث شده که شبکه اجتماعی اینستاگرام به محل مناسب برای کسب درآمد اینترنتی برای خیلی از افراد تبدیل شود.

شاید فکر کنید که برای این که از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنید حتماً باید سرمایه داشته باشید اصلاً این طور نیست. برای کسب درآمد از اینستاگرام شما به سرمایه زیادی نیاز ندارید. نه نیاز به سرمایه دارید و نیاز به محل کار. می توانید در منزل هم از اینستاگرام کسب درآمد داشته باشید.

از افراد معروف اینستاگرام گرفته خانم های خانه داری که هیچ سرمایه ای برای کسب و کارشان نپرداخته اند هم می توانند کسب درآمد از اینستاگرام را تجربه کنند. در هر شرایطی هستید می توانید از اینستاگرام کسب درآمد کنید.

خاصیت شبکه اجتماعی اینستاگرام این است که هر کسی با هر شرایطی می تواند از اینستاگرام کسب درآمد و درآمد زایی کند. بسیاری از افراد هستند که توانستند از اینستاگرام به درآمد های زیادی در ماه برسند.

 

روز به روز محبوبیت شبکه اجتماعی اینستاگرام در کشور ما بیشتر می شود و افراد زیادی به این شبکه اجتماعی می پیوندند و همین موضوع باعث شده است که روز به روز درآمدزایی و کسب درآمد از اینستاگرام بیشتر شود. شما علاوه بر کسب درآمد از اینستاگرام اگر محصول و خدماتی دارید میتوانید با بازاریابی آن در اینستاگرام محصول و خدماتتان را در این شبکه اجتماعی بفروشید. به عنوان مثال اکثر فروشگاه های اینترنتی هم که محصولاتی را برای فروش دارند در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کنند. دقیقاً مثل فروشگاه اینترنتی دیجی کالا که بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ایران است. وقتی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در اینستاگرام فعالیت می کند نشانه این است که می تواند مخاطبان و کاربران زیادی را در شبکه اجتماعی اینستاگرام پیدا کند و همین باعث افزایش درآمد افزایش فروش محصولات این فروشگاه اینترنتی است.

 

هم اکنون بسیاری از کاربران موبایلی برای رفع نیازهای خود از وب سایت های اینترنتی استفاده نمی کنند و تمایل دارند نیازشان را در شبکه های اجتماعی رفع کنند. البته اصلا منظورم این نیست که کاربران موبایلی وب سایت های اینترنتی را فراموش کرده اند بلکه منظورم این است که کاربران موبایلی بیشتر وقتشان را صرف شبکه های اجتماعی محبوب مثل اینستاگرام و تلگرام می کنند.

 

بسیاری از افرادی که قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارند و می خواهند از طریق اینستاگرام درامد زایی کسب کنند تصمیم گرفتم یک مقاله کامل و جامع در زمینه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام برایتان قرار بدهیم. در این مقاله قصد دارم تمام روش ها و ایده های کسب درآمد از اینستاگرام را به شما آموزش بدهم. بسیاری از افراد در این مشاوره ها از من می پرسند که چگونه میتوانیم از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟ اگر شما هم این سوال را دارید پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

پس اگر شما هم مشتاق هستید که چگونه می توانید از اینستاگرام کسب درآمد کنید و به درآمد های لذت بخش میلیونی در ماه و حتی روز برسید پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان این مقاله را از دست ندهید .

 

3 مدل اصلی کسب درآمد از اینستاگرام

3 مدل اصلی کسب درآمد از اینستاگرام
به طور کلی کسب درآمد از اینستاگرام به 3 مدل دسته بندی میشود. برای اینکه بتوانید از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنید باید یکی از این مدل ها را راه اندازی کنید.

مدل اول کسب درآمد از اینستاگرام از طریق فروش محصولات آموزشی
مدل دوم کسب درآمد از سیستم هکاری در فروش از طریق اینستاگرام
مدل سوم راه اندازی خدمات اینستاگرام

در مدل اول شما در هر زمینه مهارت و تخصص داشته باشید میتوانید با راه اندازی یک پیج اینستاگرام شروع به تولید محتوای آموزشی رایگان کنید تا افراد جذب کسب و کارتان بشوند. به عنوان مثال اگر در زمینه موفقیت یا بهبود فردی فعالیت میکنید میتوانید یک پیج اینستاگرام در این زمینه راه اندازی کنید و شروع به تولید محتوای آموزشی هدفمند کنید. تا جای ممکن سعی کنید محتواهای باکیفیت و رایگانی عرضه کنید تا افراد به شما اعتماد کنند. وقتی مخاطبانتان به شما اعتماد کنند و پست های رایگان تان را ببینید ترغیب میشوند از شما خرید کنند. پس اگر در هر زمینه ای مهارت و تخصص خاصی دارید میتوانید از طریق این شبکه اجتماعی بفروشید.

در مدل دوم کسب درآمد از اینستاگرام ، ممکن است شما هیچ محصول و خدماتی نداشته باشید ، اگر هیچ محصول و خدماتی ندارید میتوانید محصولات دیگران را در اینستاگرام بفروشید و به ازای هر فروش پورسانت دریافت کنید که در ادامه در مورد این مدل کسب درآمد از اینستاگرام به صورت کامل توضیح دادم.

در مدل سوم هم شما با راه اندازی خدمات اینستاگرام مثل فروش فالوور، لایک و ویو اینستاگرام درآمدزایی میکنید که باز در مورد این مدل کسب درآمد از اینستاگرام به صورت کامل به شما توضیح دادم

چقدر میشه از اینستاگرام درآمد داشت؟

اولین سوالی که هرکسی ممکن است بپرسد، این است که چقدر می‌توان از اینستاگرام درآمد داشت؟ یا این‌که پیج‌های موفق چقدر درآمد دارند؟

هیچ جواب قطعی برای این سوال نیست. چون جوابش به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. مثلا تعداد فالوورها. ولی بهترین و پرطرفدارترین پیج‌های اینستاگرام حداقل روزی ۱ تا ۱۰ میلیون تومان درآمد دارند..

اما روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد. ادامه این مقاله راجع به روش‌های مختلف کسب درآمد از اینستاگرام با هم صحبت می‌کنیم.

راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام

راه‌های زیادی برای پول در آوردن از اینستاگرام هست. ولی این‌که شما کسب و کار خودتان را داشته باشید، حرفش جداست. درباره راه‌های کسب درآمد از اینستاگرام پایین‌تر صحبت خواهیم کرد، ولی تا حالا به این فکر کردید که خودتان رییس خودتان باشید؟ توی اینستاگرام نه به سرمایه‌ای لازم دارید نه جا و مکانی برای شروع. فقط باید یاد بگیرید که چطور مدل کسب و کار بنویسید!

با چه روش‌هایی می‌توان از اینستاگرام درآمد کسب کرد؟

این‌که چطوری از اینستاگرام پول دربیاورید به خلاقیت و ایده‌های خودتان بستگی دارد. ولی این‌جا چند روش به شما معرفی می‌کنم که اکثر افراد از این روش‌ها استفاده می‌کنند. البته همه این روش‌ها خودشان به خلاقیت و ایده‌های متفاوت نیاز دارند. حالا این روش‌ها چه روش‌هایی هستند؟

3 روش آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

شما با استفاده از ایده‌هایی که بررسی میکنیم، به‌راحتی میتوانید از طریق بهترین دوره اینستاگرام، مشاور اینستاگرام مارکتینگ و یا آموزش رایگان اینستاگرام، شروع به درآمدزایی کنید. از طریق آموزش صفر تا صد کسب درآمد از اینستاگرام، توانایی موفقیت کسب و کار خود در فضای اینستاگرام را به‌صورت حرفه‌ای خواهید داشت.

اگر یک دوره فیلم آموزشی حرفه‌ای را ببینید، به‌راحتی با قوانین و الگوریتم‌ها آشنایی کامل پیدا میکنید. معمولاً فیلم‌های حرفه­ای، استراتژی‌های مناسبی را در جهت رشد کسب و کار در اینستاگرام بیان می‌کنند که اگر دوست دارید تا درآمد میلیاردی از اینستاگرام داشته باشید، باید بازاریابی و فروش در اینستاگرام را از طریق یک پکیج حرفه‌ای به‌صورت صفر تا صد آموزش ببینید.

راه اول: دوره آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

معمولاً دوره های کسب درآمد از اینستاگرام به‌صورت مقدماتی تا پیشرفته ارائه میشوند. اگر قصد دارید تا به‌صورت حرفه‌ای با رقبا رقابت کنید، باید جامع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ را خرید کنید. در اینستاگرام باید به‌صورت عملیاتی نحوه پولسازی از طریق ایده‌های پولساز را آموزش ببینید.

آموزش درآمدزایی از اینستاگرام از طریق استاد باتجربه، باعث رشد بیزینس خواهد شد. رسیدن به استقلال مالی، نیازمند آموزش دیدن و کسب تجربه میباشد. با استفاده از آموزش آنلاین یا تهیه دوره های آموزشی درآمدزایی از اینستاگرام، قادر خواهید بود تا پیج پولساز برای کسب و کار خود را اندازی کنید و از طریق دوره آموزش پول درآوردن از اینستاگرام این کار است.

اگر به دنبال خرید لایک اینستاگرام واقعی و بدون ریزش هستید که 100 درصد تضمینی باشد قطعا این صفحه در سایت ما همان چیزی است که به دنبال آن هستید. در این صفحه 3 سرویس متفاوت وجود دارد که با توجه به نیاز خود می توانید سرویس مورد نظر را انتخاب کنید تا بعد از ثبت سفارش در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما انجام شود. در صورتی که راجع به خرید لایک اینستاگرام سرویس ما سوالی دارید می توانید از طریق شماره موبایل یا آیدی تلگرامی که قرار دادیم با پشتیبان سایت خرید فالوور اینستاگرام در تماس باشید.

راه دوم: مشاوره اینستاگرام مارکتینگ

راه‌حل دوم جهت تبدیل‌شدن به بهترین شخص در حوزه کاری خودتان، مشاوره درآمد از اینستاگرام توسط افراد خبره و اساتید باتجربه است. بدین‌صورت، آن‌ها شما را راهنمایی میکند تا فالوورهای هدفمند جذب پیج خود کنید.

شما باید با تقویت هوش مالی از طریق مشاوره اینستاگرام، میتوانید به‌آسانی از تمام راهکارهای موفقیت در اینستاگرام پول دربیاورید. البته یک مشاور خوب برای راهنمایی جهت پول درآوردن، باید یک رزومه موفق نیز داشته باشد. یک شخص ماهر در حوزه آموزش اینستاگرام، کسب و کار شما را می‌تواند به‌گونه‌ای رشد دهد تا ثروتمند شوید.

راه سوم: آموزش رایگان اینستاگرام

آموزش‌های زیادی وجود دارد که به‌صورت رایگان در اینترنت یافت میشود یا بلاگرهای زیادی در این زمینه در اینستاگرام فعالیت میکنند و آن‌ها با در اختیار دادن آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام، باعث تقویت ذهن و مهارت جهت افزایش فالوور و فروش بیشتر شما میشوند.

آموزش تصویری در قالب دوره رایگان آموزش اینستاگرام وجود دارد که با دیدن این فیلم‌ها میتوانید تا حدی با روش بازاریابی و فروش آشنا شوید. بیشترین درآمد از اینستاگرام در ایران در اختیار افرادی است که به‌خوبی آموزش دیده‌اند و از دوره های پیشرفته استفاده کردند.

زمانی که یادگیری اینستاگرام را شروع کردم ۲ هزار نفر فالور داشتم و اولین هدفم رسیدن به ۱۰ هزار فالور بود، الان که به ۱۰۰ هزار فالور رسیدم متوجه شدم که دنیای اینستاگرام آخر ندارد و برای کار تخصصی که من هم یک فضای عالی است.

در نگاه اول دنیای اینستاگرام یک فضای سطحی و پر از شوخی است ولی در نگاه تخصصی دنیایی است که ذره ذره آن فرصت رشد و درآمدزایی دارد. برای طراحی این دوره از آموزش های ایرانی و خارجی که دیده‌ام و عمل کردن و حس کردن و تجربیاتی که بدست آوردم، استفاده کرده‌ام. در دوره‌ی آموزش اینستاگرام با تمام وجود تجربیات تخصصی خودم را انتقال می‌دهم تا شما هم مثل چندین هزار نفری که جدی در اینستاگرام در حال کسب‌درآمد هستند، فعالیت خود را آغاز کنید. تجربیاتی که برخی از آنها از دل هزینه‌های ۲۰ میلیونی بیرون می‌آید. تجربه‌هایی که درآمدهای وحشتناکی برای من ساخته است. و حالا وقت آن است که شما این تجربیات را ببینید و یادبگیرید. در این دوره هم یادبگیرید هم فیلم آموزش اینستاگرام را بگیرید و کلی PDF های کمکی در مورد اینستاگرام هدیه بگیرید.

بعد از گذراندن دوره اینستاگرام

• می‌توانید به عنوان ادمین پیج، مدیریت پیج‌های شخصی و کسب‌و‌کاری را به عهده بگیرید و کسب درآمد کنید.
• می‌توانید برای خود یک پیج پربازده بسازید و از تبلیغات آن کسب درآمد کنید.
• می‌توانید با ساختن یک پیج حرفه‌ای برای کسب و کار خود، مخاطبان و در ادامه درآمد خود را افزایش دهید.
• با ساخت پیج شخصی خود علاوه بر درآمدزایی، خود را برای چند صد هزار نفر معروف نمایید.

در تمام مسیر منتورها کنارتان هستند

از لحظه‌ی شروع یادگیری، تیم منتورینگ کنار شما هستند تا بتوانید به صورت دقیق کارهای گفته شده در دوره را انجام دهید و کسب و کار اینستاگرامی خودتان را شروع کنید. تیم منتورینگ به جز پاسخ‌دهی به سوالات شما، بعد پایان دوره (انجام آزمون و تکالیف) به درخواست شما، پیج کسب و کارتان را بررسی می‌کنند و نکات مهم برای رفع مشکلات و بهبوبد کسب و کارتان را ارائه می‌دهند. برنامه‌ی منتورینگ شما ۳۰ روز است که اگر تکالیف خود را در این ۳۰ روز انجام دهید و هم‌مسیر با دوره ادامه دهید تا ۹۰ روز از تاریخ خرید دوره تمدید می‌شود.

منبع: https://xn--mgbaaanvhpcdt8npbvj3aa47pnpia.net

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 38
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 20
 • آی پی دیروز : 35
 • بازدید امروز : 37
 • باردید دیروز : 56
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 37
 • بازدید ماه : 93
 • بازدید سال : 22,445
 • بازدید کلی : 23,634